Osobní konzultace

Máte zájem o osobní konzultaci? Vyplňte formulář níže.

Ztratily jste radost ze života a nevíte proč?

Stojíte na místě nebo se točíte v kruhu a netušíte, co takovou situaci způsobilo a jak ji vyřešit? Navenek jste spokojené, ale "uvnitř" máte zmatek? Materiálně jste saturované, přesto vaše duše strádá?
 
Máte pocit, že vám něco podstatného v životě chybí, ale nedokážete zjistit, co by to mohlo být, protože máte spokojenou rodinu, dobrou práci a netrpíte žádnou závažnou chorobou?
 
Bojíte se si přiznat, že něco ve vašem životě nefunguje?
  
Pokud alespoň na jednu otázku odpovíte kladně, ráda vám pomůžu hledat příčiny vašeho současného pocitu a nastavit zdravější a šťastnější vzorce vašeho života.
 

Jak konzultace probíhají

První setkání je delší a trvá 2-2,5 hodiny, kdy se na sebe vzájemně ladíme a otevíráme témata, které by klientka chtěla řešit.

Po tomto setkání se klientka rozhodne, zda chce v konzultacích pokračovat a domlouváme se na pravidelných intervalech, které jsou po 3-4 týdnech.

Aby setkání měly pro klientku efekt, je potřeba delší spolupráce, neboť se témata objevují postupně a potřebují čas, aby byla pochopena a zpracována. 

Další konzultace jsou vždy na 1,5 hodiny a minimálně 3 setkání.

Je možno tedy využít balíčků po 3, 6 a 9 setkání, které jsou osobní i po skypu a finančně zvýhodněny.

(Kvůli těhotenství a porodu od ploviny října 2019 budou po skypu, ale o to flexibilnější a efektivnější mohou být).

 

Osobní konzultace


Moje cesta k sobě skrz terapie


Kdysi, asi před 10 lety, mi osobní konzultace a terapie moc pomohly. Vím, jak těžké může být, se rozhodnout a začít o sobě s někým jiným mluvit. Překonat svého našeptávače v hlavě, který vám neustále tvrdí, že je to na nic, že se nic neděje, takto žijeme všichni, není snadné. Ale vaše duše už se probudila a vy začínáte cítit a vnímat. Chcete do svého života přinést více lásky, emocí, krásy, zdravých postojů, respektu k sobě, partnerovi i dětem.

Naše vzorce, podle kterých jednáme, komunikujeme a reagujeme při konfliktech, vznikala po celou dobu našeho dětství. Načítali jsme emoce maminky a tatínka a i nevyřčená slova nám mohla ublížit. Tím, že podle těchto vzorců a způsobů chování žijme skoro celý život, často nejsme schopni vidět a zmírnit  jejich vliv, abychom nakonec je dokázali přepsat a vytvořit své vlastní. V hloubi můžeme cítit vztek na maminku, která se vám málo věnovala, nedala vám lásku, kterou jste jako dítě potřebovali, protože hodně pracovala.

Zlost na otce, který sice s vámi žil, ale nepodporoval maminku ani vás, nikdy vás nedokázal pochválit, jen vyčítal. Můžete cítit žárlivost na mladšího sourozence, který si dokázal vykřičet větší pozornost a má ji od rodičů i v dospělosti a jen zneužívá jejich stálé péče a vy jste jediní, co rodičům opravdu pomáhá a stará se o ně. Tyto emoce jsou oprávněné, když je prožívá dítě. V dospělosti nám už ubližují.

A i když  jste chlap jak hora nebo žena velmi schopná, jsou situace, kdy jedno slovo, věta, vůně může spustit starý dětský vzorec a my jsme v zajetí svých dětských emocí. V tu chvíli nevíme, kdo jsme. Zda naše reakce jsou opravdu naše nebo rodičů a my je jen jako malé děti v obraně a ochraně sebe sama, převzali a používáme. Často se tyto vzorce spínají ve vztazích a ne nadarmo si k sobě přitáhneme člověka, který dokáže na jemnou strunku zabrnkat a hádka je na spadnutí. Oba na sebe křičíte, vyčítáte si možné i nemožné, ale nejste to vy - dospělí lidé, ale naštvané, zraněné, opuštěné, nemilované dítě, které reaguje na stejně naštvané, zraněné, opuštěné a nemilované druhé dítě.

Možná, že vám některá slova byla blízká a měli jste před očima podobné situace.

Možná vnímáte nějakou nepříjemnou emoci, hlas soudce, který vás přesvědčuje, že tyto slova jsou nesmysl a nic dobrého vám nepřinesou. Nechte ho, ať se vypovídá a vy se vnořte do svého nitra, srdce a tam hledejte odpověďi. Moje cesta je pomáhat odkrývat staré, již nefunkční vzorce, navracet k přirozenosti, k ženství a mužství. Pomáhat vkládat do vašich životů více lásky, sebeúcty, hledat vaše dary a poslání.

Láska je pro mě nejvyšší esence bytí, ke které směřuji všechna svá jednání.

Můžete se nechat inspirovat mými články. Můžeme spolu vkročit na cestu změny, odpuštění a lásky.   Osobní konzultace trvají 1,5 hodiny a cena je 1.200Kč. Ideální frekvence setkání je jednou za čtrnáct dní. Často dávám klientům osobní, individuální úkoly, o kterých mezi setkáními přemýšlí, píše si nebo zaznamenává pocity, emoce a reakce. Telefonní číslo pro domluvení osobní konzultace je: 775 298 664 a e-mailová adresa veronika.vieweghova@gmail.com.  

Těším se na setkání s další krásnou duší, kterou vy jste.

Osobní konzultace